Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kult-uraaa!!!


 
PrijemNIKAD NISAM IMALA BLOG! I_icon_mini_portalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyČet Mar 13 2014, 12:50 od Najda M.

» NIKAD NISAM IMALA BLOG!
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Dec 14 2013, 12:39 od Negoslava

» Instrumentali
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPet Dec 13 2013, 20:11 od Negoslava

» Budućim blogerima
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Dec 08 2013, 11:50 od Negoslava

» Vitez u potrazi za ljubavlju
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyČet Sep 19 2013, 13:28 od Vitez

» Književni konkursi
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Sep 14 2013, 22:51 od Admin

» Nešto mislim
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyUto Sep 03 2013, 22:22 od Admin

» Tragom Okamenjenog trenutka
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyUto Avg 20 2013, 16:27 od Admin

» Škraforizmi
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Avg 18 2013, 06:34 od Admin

» Grčka muzika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Avg 17 2013, 14:55 od Admin

» Dnevnik jednog prolaznika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Avg 17 2013, 14:42 od Admin

» I KAD NISAM JESAM
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Avg 12 2013, 22:41 od Lj

» ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jul 27 2013, 23:55 od Jasmina

» Ex YU Pop Rock
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jul 27 2013, 13:21 od Admin

» Najlepse balade
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jul 22 2013, 22:45 od Admin

» Muzika koju volim
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jul 06 2013, 09:42 od Admin

» Narodna muzika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyUto Jun 25 2013, 15:57 od Vitez

» Srce na dar
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyUto Jun 18 2013, 19:25 od Vitez

» Rapsodija Duše
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyUto Jun 18 2013, 02:26 od Dragan Petković

» Smešni komentari
NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 17 2013, 08:33 od Admin

Naj aktivnije teme
RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
NIKAD NISAM IMALA BLOG!
I KAD NISAM JESAM
Nešto mislim
Vitez u potrazi za ljubavlju
Dnevnik jednog prolaznika
Škraforizmi
Književni konkursi
ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
Narodna muzika
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user
Affiliates
free forum

Similar topics

     

     NIKAD NISAM IMALA BLOG!

    Ići dole 
    5 posters
    Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
    AutorPoruka
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 13:27

    Dok su drugi imali po nekoliko, ja sam se uvek ustručavala,misleći da je to nešto najintimnije-čoveku !
    Kasnije sam sama svoj kutak ,pretvarala u blog,pišući o svemu što mi je u datom trenutku padalo na pamet .Od pesama,muzike,do najtananijih misli za koje ni dan -danas ne znam da li su bile plod mašte ili plod gluposti ?!
    Evo srcu mom radosti,da mogu sve to na jednom mestu )*! Nikad se ne zna,kada će mudrost zablistati,glupost progovoriti ,ali ostati ravnodušan na bilo čijem blogu,naprosto jeste ne moguće...jer svako zaviri ...malo po malo ....sazna o vama mnogo toga ako ga to uopšte i interesuje, zar ne ? flower
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 13:35

    Postoji pesma,koju sam napisala kao i svaku svoju pesmu u jednom dahu .
    Ne umem ja to da lickam-mickam,ispravljam,dorađujem....izgubim se jednostavno !
    Ovako,TRAS,pa šta bude ili ....šta ispadne.
    Sve napisane,na sličan način ili gotovo isti,nalaze se " posajane" na mnogim mestima,čije tragove više i ne pamtim.
    Osim (što znam da su moje) ni krađe me nisu zanimale ...istih,iz razloga što na ovom svetu ne postoji nešto ili neko,koga ne možete da pokradete !
    Ne razmišljam o tome.Počela sam o pesmama, a završila sa Kulinom-banom)*
    Znači,JASIKA,je pesma koju volim, više od ostalih...ili ona mene voli više od ostalih pesama.Ko zna,sve je moguće kod " motkom opaljenih ljudi -poete"!
    I zato ....JASIKU ću postaviti kao štit blogu !
    Neka šumi ,moje misli,moj život,moje ,JA!


    JASIKA

    Zapojasana sunčevom svetlošću,
    zemlju rascvetavam.
    Požnjevenu ljubav sa tvojih usana
    kamenom mrvim u hleb pretvaram,
    onda te ljubim dok sunce
    u more ne utone i crvenu kuglu
    u zaton ne smesti.

    Klasje u peni procvetalo
    u talase pretvaram
    dok zemlju zavaravam.
    Da volim te više od nje
    crne, crnice.

    Zapojasana sunčevom svetlošću
    u kamen za pod glavu
    misao stavljam.
    Na njemu svi duborezi iz moga srca
    preneti na tvoj dlan.
    Stasam u zvono i spomen
    stameno, snažno,
    još uvek šumim, još uvek ljubim
    ko jasika.
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 17:06

    SUZA

    Jedina je opstala
    u čaši vina,
    tamnoj noći,
    suludoj misli
    znajući da je kap
    u prepunoj čaši.

    Nije se bunila,
    crvena, slatka.
    Na pijanoj usni
    zaspala,
    zastade samo
    da odmori
    glavu njegovu
    pijanu,
    pre nego se istopi.

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 17:28

    Ljudi pišu o Ljubavi na mnogo načina.Uzdišu,izdišu nad njom,prljaju je ,veličaju,očajavaju,u grudi se busaju ...
    .Ona,ta ista imenica ženskog roda,ne zna da je toliko puta umrla kao heroina ili zaspala u nekom blatu pa su sa nje skidali mrvu po mrvu ,zemlje ,praveci kule i gradove,zidajući hramove ....baš njoj posvećene.
    Iskreno,najiskrenije,mnogi je nisu ni doživeli !
    Neki je zamišljaju ,neki je piju ,žedno bez prestanka,nespremni da utole ,žeđ!
    Lično,pisala sam o Ljubavi na mnogo načina izlivajući emociju poput besa ,talasa,čežnjivo, gadljivo....svakako !
    Na kraju,imala sam potrebu da je posedujem zamišljajući da sam ja samo kamen mudrosti a da ona treba da nađe mene ,ne ja nju!.Da sam mogla da budem alhemičar (Hvala Bogu ,što nisam ),dala bih svetu samo po jednu mrvu ili zrnce pa neka ga čuvaju kao blago a ne da se bacaju kamenjem na nju !

    Da je sačuvaju,ne izgube,glupim nesporazumima,ljubomorom,strašću,da je poštede blama ,da mogu da je zadrže....itd....itd....

    Nadežda,smiri se !
    Rano je da poludiš da svi znaju da ti ne umeš drugačije,nego samo ...TRAS,pa ko preživi !
    I još nešto Nadežda,koliko si sama napisala ljubavnih pesama? Socijalnih,(možda dve)! Rodoljubivih,nekoliko! Religioznih,takođe, nekoliko .Ostalo su sve bile ljubavne!
    Zato ćuti i piši,nema veze kakve su ...samo ih piši srcem i dušom i lupi im crveni pečat od rođene krvi .
    Nema stvora na planeti ,koji zbog ljubavi nije krvario .Što bi tebe ona zaobišla?

    Svašta!

    LJUBAVNA NOĆ

    Samo još noćas
    ostaće golo
    maleno srce
    na tvojim grudima.

    Mačkasto lukom
    savijam telo,
    rukama laste
    grlim te vrelo.

    Jecaj u noći
    znojnih nam tela,
    prosipa nektar
    vrednih pčela.

    Zorim te dušo
    noći ove.
    Prvi je zrak.
    Rastanak naš.

    Pamtiću uzdah
    poljubac plah,
    sliku na zidu
    i stari sat.

    Samo do jutra
    ljubi me smelo,
    rubim svoj ponos:
    Gordost, zacelo.

    Samo još noćas,
    nikada više,
    svaka se izdaja
    čita i piše:

    Tamo gde diše
    maleno srce
    na tvojim grudima.





    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 18:00

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 18:05

    ZLATNA PTICA

    Nosim te sebi
    Zlatna ptico,
    Mesto ti nije tamo.
    Sneno i vešto,
    hvatam ti rime
    i puštam da padaju
    zlatne kiše.


    Poslednji izmenio Nadežda dana Pon Jun 03 2013, 14:01, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 18:08

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 18:14

    BELA JEDRA

    Osećam plavo kada si u blizini,
    raskošno cvetno i mirisno!
    Trenutak onaj kada se okreneš
    i ja ti vidim oči.

    Osećam belo i purpurno
    kada me zagrliš rečima
    i žuto ko oko sunčevo
    dok posmatraš moj potiljak.

    Osećam ruzičasto
    u obrazima,
    dok mi pišeš lepe misli,
    zeleno u krošnji
    gde se skriva tvoj osmeh.

    Osećam boje okeana
    na pučini,
    divne boje u praskozorja
    i povečerja.

    Žute i purpurne
    narandže osećam
    dok slutim povratak tvoj
    i bela jedra u daljini
    mislima plavim dočekujem.




    POVRATAK

    Kada se vratiš
    po srcu ću znati,
    beli će se dvori zazlatiti
    snagom dobrote,
    snagu povratiti,
    osobu dragu dočekati.



    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 19:27

    I tako ....sakupljajući kao pčela med,neke sam pesme uspela da smestim na određeno mesto .Ako se desi da to sebi mogu sama da priuštim,ugledaće svetlost dana.

    U suprotnom,nosiću ih na privesku kao ključeve od kuće.Pa šta da radim...ne volim niodkoga ništa da Like a Star @ heaven tražim ,očekujem Like a Star @ heaven ...ako mogu sama,sama ću to i prirediti . Like a Star @ heaven


    LINK:

    http://zoka.thecrazy.me/nadezda-mihajlovic-ex-vilic.html

    Nazad na vrh Ići dole
    Lj

    Lj


    Broj poruka : 63
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 61
    Lokacija : Beograd

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyNed Jun 02 2013, 22:08

    Pa eto, sad imaš svoj blog hahaha
    Dopada mi se......život mi se uvek dopada
    Ćast mi je flower
    Nazad na vrh Ići dole
    Dragan Petković

    Dragan Petković


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 01.06.2013
    Godina : 51
    Lokacija : Pančevo

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 03:25

    Mačkasto lukom
    savijam telo,
    rukama laste
    grlim te vrelo.

    Divna slika blago onom ko doživi toplinu takvog zagrljaja.
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 13:41

    Dragan Petković ::
    Mačkasto lukom
    savijam telo,
    rukama laste
    grlim te vrelo.

    Divna slika blago onom ko doživi toplinu takvog zagrljaja.







    hvala )* flower
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 14:06

    Lj ::
    Pa eto, sad imaš svoj blog hahaha
    Dopada mi se......život mi se uvek dopada
    Ćast mi je flower



    Draga Lj. život jeste lep i bez toga što imam svoj blog )*
    Dobar je iz razloga,što ću u njemu ostavljati misli,(moguća žetva) za neko drugo zdanje?
    Ili,da se prisetim,podsetim,kako sam u neko vreme razmišljala ovako a u neko drugo vreme (iza ovoga) ,drugačije?
    Kad shvatim da je moje doba vrlo zrelo,da ne kažem još malo pa prezrelo,biće mi još draže. Like a Star @ heaven
    Nazad na vrh Ići dole
    Admin

    Admin


    Broj poruka : 232
    Datum upisa : 11.05.2013
    Godina : 66
    Lokacija : Kučevo,Srbija

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 21:32

    Pa pošto tvrdiš po naslovu da NIKADA NISI IMALA BLOG..sad ga imaš.i drago mi je zbog toga..i svidja mi se njegov koncept ;Nadja... bounce
    Nazad na vrh Ići dole
    https://kult-111.serbianforum.info
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 22:25

    Dragi Milane,blog je kao dnevnik.Ima svega.Od sećanja,tuge i radosti ,do saznanja da te neko čita!
    I neka čita! Sećam se da sam se bojala da zavirim u tuđe dnevnike,spomenare čak! Razmišljala sam da su to najintimniji delovi iz života i da je to samo njihovo .I danas mislim tako,ne voleći da zavirujem u tuđe živote ali u dušu,lepo je zaviriti .Ona je predvorje i pakla i raja.Dušu mogu da ponudim na čitanje i za uzvrat da zavirim u nečiju .
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptyPon Jun 03 2013, 22:26

    Tražim da me voliš
    dok zalazim u tvoje oči.
    Nailazim na dužice kraj puta,
    crne gloginje.
    Podilazim ti kao vetar,
    u haljine ti duvam,
    vratolomije pravim
    svilene, šuškave.
    Zatim te obilazim
    u širokom luku sokolice,
    zavodim.
    Moliš me da stanem
    i zastanem:
    Pobedila sam,
    voliš me.
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySre Jun 05 2013, 05:24

    Ne kažu badava :"Prazan pa zveči"!
    Istina je da se ljudi bude kao da nisu ni zaspali ,da su imali san koji se ponavlja i da su u vakumu iz koga ne mogu ( a i ne žele ) da izađu .
    Mnoga jutra i bela i plava ,kišna,ružičasto-plavkasta,crna jutra na neka davna jutra podsećaju samo granom .Staro drvo stoji,osoba ga gleda ,na njemu cvetovi ( nemirišu) ko nekada!
    -Namiriši drvo ,uzvikuje spodoba iz tebe .
    -Ti si lud/a,ko je još mirisao drvo ?
    -Miriši ga tako, da ga voliš i ono će ti uzvratiti ,mirisom i svežinom!
    Ne stoj kraj njega ko motka (dovoljna je ta ista od veša ili od drveta što se osušilo bez tvoje ljubavi .
    Nemam više Ljubavi ,ni za sebe a kamoli za drvo !
    Ovo jutro (tmurno kišovito ) sakriva pogled ispred sunca....i ja , baš iz tih tazloga želim da postanem .....ma zaboravite~!
    Ko zna,shvatiće! Kao da ovo i čita neko osim mene?Ja kad pročitam,imaću neku drugu savest ,istu svest i radiće gumica...možda?

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 21:39

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! 39139210187757319220611 [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 21:42

    Probala sam da komentarišem zašto " Đavo tuče majku "? Zato sam tako i prošla.Preko komentara ,kao preko plitkog potoka.Naučila sam da kažem nekome :dobar dan,kako ste ? Ako mi ne odgovori jedanput,dva puta, treći put prolazim kao pored "Turskog groblja"! Kad je pitanje nije moranje ?! Može i obrnuto .
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:14

    POVRATAK
    Kada se vratiš
    po srcu ću znati,
    beli će se dvori zazlatiti
    snagom dobrote,
    snagu povratiti,
    osobu dragu dočekati.
    Nazad na vrh Ići dole
    Lj

    Lj


    Broj poruka : 63
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 61
    Lokacija : Beograd

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:17

    Nadežda ::
    Probala sam da komentarišem zašto " Đavo tuče majku "? Zato sam tako i prošla.Preko komentara ,kao preko plitkog potoka.Naučila sam da kažem nekome :dobar dan,kako ste ? Ako mi ne odgovori jedanput,dva puta, treći put prolazim kao pored "Turskog groblja"! Kad je pitanje nije moranje ?! Može i obrnuto .

    Tačno tako hahahaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:21

    Lj ::
    Nadežda ::
    Probala sam da komentarišem zašto " Đavo tuče majku "? Zato sam tako i prošla.Preko komentara ,kao preko plitkog potoka.Naučila sam da kažem nekome :dobar dan,kako ste ? Ako mi ne odgovori jedanput,dva puta, treći put prolazim kao pored "Turskog groblja"! Kad je pitanje nije moranje ?! Može i obrnuto .

    Tačno tako hahahaa




    PS.Bog te tvoj,šta je psihologija )* Mader od mudrosti Very Happy
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:21

    "Noću,
    kad gledaš u nebo,
    i ti namigni meni.
    Neka to bude tajna.
    Uprkos danima sivim
    kad vidiš neku kometu
    da nebo zarumeni,
    upamti: to ja još uvek
    šašav letim, i živim."

    Mika Antić
    Nazad na vrh Ići dole
    Lj

    Lj


    Broj poruka : 63
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 61
    Lokacija : Beograd

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:26

    Nadežda ::
    Lj ::
    Nadežda ::
    Probala sam da komentarišem zašto " Đavo tuče majku "? Zato sam tako i prošla.Preko komentara ,kao preko plitkog potoka.Naučila sam da kažem nekome :dobar dan,kako ste ? Ako mi ne odgovori jedanput,dva puta, treći put prolazim kao pored "Turskog groblja"! Kad je pitanje nije moranje ?! Može i obrnuto .

    Tačno tako hahahaa




    PS.Bog te tvoj,šta je psihologija )* Mader od mudrosti Very Happy

    hahahahaah mader mora da ima i fader...mislim, čisto zbog ravnoteže Laughing Laughing
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! EmptySub Jun 08 2013, 22:48

    VIZIJE
    Viziju krase plavetnila,
    razbijene hridi.
    Vizije su manastir
    i moje ćutanje - hrabro.
    Ćuti čovek
    da reka postane,
    šapatom sopstvenih žila
    da opstane.
    Ćuti ljubav daleka
    u kosmosu venčana.
    I bol moja ćuti:
    Tek jedno zvono samo,
    dok srce ne posustane...
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! Empty

    Nazad na vrh Ići dole
     
    NIKAD NISAM IMALA BLOG!
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
     Similar topics
    -
    » I KAD NISAM JESAM

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Kult-uraaa!!! :: Blogovi-
    Skoči na: