Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kult-uraaa!!!


 
PrijemNIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 I_icon_mini_portalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyČet Mar 13 2014, 12:50 od Najda M.

» NIKAD NISAM IMALA BLOG!
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Dec 14 2013, 12:39 od Negoslava

» Instrumentali
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPet Dec 13 2013, 20:11 od Negoslava

» Budućim blogerima
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Dec 08 2013, 11:50 od Negoslava

» Vitez u potrazi za ljubavlju
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyČet Sep 19 2013, 13:28 od Vitez

» Književni konkursi
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Sep 14 2013, 22:51 od Admin

» Nešto mislim
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyUto Sep 03 2013, 22:22 od Admin

» Tragom Okamenjenog trenutka
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyUto Avg 20 2013, 16:27 od Admin

» Škraforizmi
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Avg 18 2013, 06:34 od Admin

» Grčka muzika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Avg 17 2013, 14:55 od Admin

» Dnevnik jednog prolaznika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Avg 17 2013, 14:42 od Admin

» I KAD NISAM JESAM
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Avg 12 2013, 22:41 od Lj

» ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Jul 27 2013, 23:55 od Jasmina

» Ex YU Pop Rock
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Jul 27 2013, 13:21 od Admin

» Najlepse balade
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Jul 22 2013, 22:45 od Admin

» Muzika koju volim
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Jul 06 2013, 09:42 od Admin

» Narodna muzika
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyUto Jun 25 2013, 15:57 od Vitez

» Srce na dar
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyUto Jun 18 2013, 19:25 od Vitez

» Rapsodija Duše
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyUto Jun 18 2013, 02:26 od Dragan Petković

» Smešni komentari
NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Jun 17 2013, 08:33 od Admin

Naj aktivnije teme
RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
NIKAD NISAM IMALA BLOG!
I KAD NISAM JESAM
Nešto mislim
Vitez u potrazi za ljubavlju
Dnevnik jednog prolaznika
Škraforizmi
Književni konkursi
ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
Narodna muzika
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user
Affiliates
free forum

Similar topics

     

     NIKAD NISAM IMALA BLOG!

    Ići dole 
    5 posters
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
    AutorPoruka
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jun 02 2013, 13:27

    First topic message reminder :

    Dok su drugi imali po nekoliko, ja sam se uvek ustručavala,misleći da je to nešto najintimnije-čoveku !
    Kasnije sam sama svoj kutak ,pretvarala u blog,pišući o svemu što mi je u datom trenutku padalo na pamet .Od pesama,muzike,do najtananijih misli za koje ni dan -danas ne znam da li su bile plod mašte ili plod gluposti ?!
    Evo srcu mom radosti,da mogu sve to na jednom mestu )*! Nikad se ne zna,kada će mudrost zablistati,glupost progovoriti ,ali ostati ravnodušan na bilo čijem blogu,naprosto jeste ne moguće...jer svako zaviri ...malo po malo ....sazna o vama mnogo toga ako ga to uopšte i interesuje, zar ne ? flower
    Nazad na vrh Ići dole

    AutorPoruka
    Nadežda




    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 07 2013, 06:32

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 7wdh

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 07 2013, 06:35

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 3w2w

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 07 2013, 06:40

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 10 2013, 20:28

    НАЈЛЕПША ИЗЈАВА НИКОЛЕ ТЕСЛЕ

    "Уверен сам да је цео космос обједињен, како у материјалном
    тако и у духовном погледу. Постоји у васиони неко језгро откуда ми добијамо сву снагу, сва надахнућа, оно нас вечно привлачи, jа осећам његову моћ и вредности које оно емитује целој васиони и тиме је одржава у складу. Ја нисам продро у тајну тога језгра, али знам да постоји и кад хоћу да му придам какав материјални атрибут, онда мислим да је то СВЕТЛОСТ, а кад покушам да га схватим духовно, онда је то ЛЕПОТА и САМИЛОСТ. Онај који носи у себи ту веру осећа се снажан, рад му чини радост, јер се сам осећа једним тоном у свеопштој хармонији."
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 10 2013, 20:33

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 E4rl [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 10 2013, 20:57

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 J7r0

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 10 2013, 21:31

    Nadežda ::
    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 J7r0







    ps.U svoju kutijicu ( zvano Blog)-slažem- ! s brda, s dola" ....sve što mi je pod rukom )* Pa posle Tesle ,ide pesma ...itd.Oni koji me poznaju ne mogu zameriti jer kod mene je sve tako jednostavno .Što mislim to i napišem...a misli ...kao misli...lete ...i rasipaju se ....flower 
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPet Jul 12 2013, 17:35

    Kad god osetim da mogu da sebe obmanem ili druge,ja se slikam svojom malom mutnom kamericom.Bez da se ulagujem.Ovakva sam ,kakva sam .Danas je praznik,Petrovdan.Za sledeći ću se opet " slikovati" ...znam da ću biti starija )Razz NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 <a href=NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 9r9  " />
    Nazad na vrh Ići dole
    Admin

    Admin


    Broj poruka : 232
    Datum upisa : 11.05.2013
    Godina : 66
    Lokacija : Kučevo,Srbija

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySub Jul 13 2013, 11:51

    Lepa si ko na sliku...Svaka čast za kameru...pozdrav,Nadja....Wink flower 


    Nazad na vrh Ići dole
    https://kult-111.serbianforum.info
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 14 2013, 21:28

    Admin ::
    Lepa si ko na sliku...Svaka čast za kameru...pozdrav,Nadja....Wink flower 





    to mi kažeš jer si gazda )* Razz 
    hvala ...i da nisi ozbiljan )*flower 
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 14 2013, 21:29

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPet Jul 19 2013, 21:59

    Ako ste dobro,nemate pritisak,imate bar elementarno zdravlje i zaradu od nekog ili nečeg; nazovi prihoda,vi niste u bedaku !
    Još ako vam i srce nije ledno a duša prazna,imate dupli zgoditak!
    Počeo je wikend...ko zna, zašto je to dobro ?!
    Kad postanem penzioner ,znaću! Ako dočekam,bolja vremena,takođe ću znati ....
    Ovako,znam da su na tezgama (breskve,kruške,šljive);u ostavi još 2 kg šećera...znači:pekmez!
    Onda...red ruža,red prozora, red ručkova, večera...itd .U sred srede,nalazi se moj lepi pritisak! Između njega,posluživanja na račun donaćinstva i lepote društvenih mreža,izabraću mrežu makar bila za komarce)* Makar bila za leptire ...i za mene u njoj nek bude mesta al ništa drugo neću u inat wikendu i stereotipnom životu ....
    Nazad na vrh Ići dole
    Lj

    Lj


    Broj poruka : 63
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 61
    Lokacija : Beograd

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPet Jul 19 2013, 22:25

    I ne treba. Ništa ne ubija kao nemanje snage i volje da stereotip izmeniš. cheers bounce 
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 06:05

    Lj ::
    I ne treba. Ništa ne ubija kao nemanje snage i volje da stereotip izmeniš. cheers bounce 

    Ako si uspela,svaka čast! Ja nisam,niti mogu ! Svakog jutra budim se u isto vreme,robujem stereotipu,očajavam još uvek na normalan način i ne očekujem ništa osim ,malo zdravlja i elementarnog mira.Ono što je meni važno,jesu zdravlje i radost onih koje volim i koji su deo mene .Na moju se tama spustila odavno .Hvala što pratiš! Načitaćeš se ti i drugi,svačega na mom blogu .Ja sam zanesenjak ... ! Pišem uvek kako se osećam...i šta mislim! Blog je mesto da se piše ,ne da se laže! U laži su kratke noge.Iz drugih stvari se sagleda istina i kad se najmanje nadaš .
    Blog je " dnevnik duše"study 
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 06:11

    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 20:40

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 <a href=NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 85w2  " />
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 20:45

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Mol6 [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 22:50

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Nuv8 [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyNed Jul 21 2013, 22:52

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 4ivo [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Admin

    Admin


    Broj poruka : 232
    Datum upisa : 11.05.2013
    Godina : 66
    Lokacija : Kučevo,Srbija

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Jul 22 2013, 12:19

    Svidjaju mi se ove tvoje oslikane...jesi li ti ovo radila...Very Happy flower 
    Nazad na vrh Ići dole
    https://kult-111.serbianforum.info
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Jul 22 2013, 14:31

    Ela je oslikala svaku za koju me je pitala....
    Drago mi je da ti se dopadaju .
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptyPon Jul 22 2013, 16:33

    DOSTOJEVSKI

    Наш човек ништа не уради док му не запретиш, свако гледа само да се
    негде на списку води, да, ето, каже ја сам ту и ту, а од посла се
    подаље држи... Склања се понекад човек, склања, скрива се због нечег
    за шта није крив; понекад ни нос не сме да помоли – било где, зато што
    се плаши сплетке, зато што из свега што постоји на свету, из свега ће
    ти пасквилу направити и, ето, већ сав грађански породични живот твој у
    књижевност је ушао, све је наштампано, прочитано, исмејано,
    претресено!
    ************************************

    Odličan šlagvort za stihove koje sam napisala ,obzirom da u mom poslu ljude dele ( bez objašnjenja ZAŠTO ),na one koji su LD primili još pre 7 dana i nas koji nismo primili uopšte ! Obzirom da ja to sagledavam kao veliku nepravdu ( makar bilo i obrnuto ) i vrlo kažnjivo delo,ovo treba svako da vidi i pre nego se preksrsti u sopstvenom čuđenju;da shvati da je nama odavno odzvonilo ali da smo u gluvoći zamišljali da su to zvuci iz " tuđeg dvorišta" pa nema veze i nije važno,nisu naši ?!
    Ps:Mislim da IMA VEZE i da jeste VAŽNO!!!
    ******************************************


    Zlatna osmica

    Ne verujete ,pitajte slobodno?
    Prvo red do broja 8 prikaže lista,
    onda pogađa ko sam.
    U njoj piše:
    Ja ceo mesec radim,al ne zaradim
    ni pola! Moram da ostanem na listi
    do broja osam. Znaš ono,
    čik pogodi ko sam ?
    Izvlače te ko zeca iz šešira;taman posla
    -da te neko dira?
    Šuška se nešto :
    Šta si navalila,
    hoćeš knjižicu ?
    Da li si ti malo gluva?
    Hajde , u red za pola!
    Dobro ste čuli ;do pola, do broja osam!
    Sve preko tog broja, ne priznajemo!
    Tako se isplaćuje radnička klasa
    Idi bre dovraga!
    Ti ćeš srce da mi kidaš?
    Kredit da plaćaš i sve resto?
    Ti misliš da to nije često?!
    Da pitamo druge ?
    Prolaze li i oni,pragove tuge ?
    Nije još osam ?
    Ponedeljak? Možda?
    Ma pustite da nekako stignem
    do broja devet ! Ima da mi se posreći,
    da dobijem bar pola ,po najvećoj vrućini
    zarađenu platu!
    Možda ću na more,ako ne seku
    struju , pa redom!
    Možda ću u Egipat ako stignem
    bar do pola? U devet otvaraju banke .
    Srećna sam, ta je moja?
    I ako ne bude ,stićiću pešice
    bar do buvljaka,da gledam šoping
    na bedaka!
    Ko da sam u nečemu BOLJA?
    Verujte,to niko-nikoga
    ne pita! Važno je da se skita, i da pauze
    traju po 2 sata!
    Pitaj mog brata lažova:Sve je to visoka škola!
    Ima se-može se!
    Ne plači ,ne bedači,ne kokodači!
    I tako zboriš gluvom na uho! On te čeka
    Iz prikrajka,
    Da pita,baš ovo :Šta ti to smeta,
    kad imaš sve, plus
    listu sa kreditima! Malo li je ?
    Pa kad će ONO?
    Koje bre ONO?
    Biće,kad bude!

    Nadežda-Nađa
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 24 2013, 12:16

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Trfp [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 24 2013, 12:18

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Z0g8 [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 24 2013, 12:20

    [img]NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 1r5q [/img]
    Nazad na vrh Ići dole
    Nadežda

    Nadežda


    Broj poruka : 134
    Datum upisa : 26.05.2013

    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 EmptySre Jul 24 2013, 20:29

    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content





    NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty
    PočaljiNaslov: Re: NIKAD NISAM IMALA BLOG!   NIKAD NISAM IMALA BLOG! - Page 3 Empty

    Nazad na vrh Ići dole
     
    NIKAD NISAM IMALA BLOG!
    Nazad na vrh 
    Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
     Similar topics
    -
    » I KAD NISAM JESAM

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Kult-uraaa!!! :: Blogovi-
    Skoči na: