Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.

Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika.

Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre.

Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima. Slažete se da ne šaljete nikakve pogrdne, nepristojne, vulgarne, klevetničke, odvratne, preteće, seksualno-orjentisane poruke ili bilo kakav materijal koji može narusiti bilo koje od korisničkih pravila. Postupajući drugačije, možete biti odmah i trajno isključeni (i Vaš internet provajder će biti obavešten). IP adrese svih poruka su sačuvane za pomoć u slucaju neprimene ovih uslova. Slažete se da webmaster, administrator i urednici ovog foruma imaju pravo da obrišu, izmene, pomere ili zatvore svaku temu u svako doba ako to smatraju potrebnim. Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru, administratoru i urednicima, oni se ne mogu se držati za odgovorne za bilo koji od hakerskih napada koji mogu preuzeti podatke koji mogu dovesti do neprilika. Ovaj forum koristi cookies da bi sačuvao informacije na Vašem kompjuteru. Ovi cookies fajlovi ne sadrže ni jednu od informacija koju ste iznad ubacili, oni služe samo da upotpune bolji izgled strane. Email adresa se koristi samo za potvrdu vaših podataka registracije i šifre. Kada kliknete na dugme za registraciju ispod, slažete se i obavezujete se sa svim ovim uslovima. Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina Ne slažem se sa ovim uslovima

Slažem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/a od ili imam tačno 13 godina

Ne slažem se sa ovim uslovima
Kult-uraaa!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kult-uraaa!!!


 
PrijemŠkraforizmi I_icon_mini_portalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
Škraforizmi EmptyČet Mar 13 2014, 12:50 od Najda M.

» NIKAD NISAM IMALA BLOG!
Škraforizmi EmptySub Dec 14 2013, 12:39 od Negoslava

» Instrumentali
Škraforizmi EmptyPet Dec 13 2013, 20:11 od Negoslava

» Budućim blogerima
Škraforizmi EmptyNed Dec 08 2013, 11:50 od Negoslava

» Vitez u potrazi za ljubavlju
Škraforizmi EmptyČet Sep 19 2013, 13:28 od Vitez

» Književni konkursi
Škraforizmi EmptySub Sep 14 2013, 22:51 od Admin

» Nešto mislim
Škraforizmi EmptyUto Sep 03 2013, 22:22 od Admin

» Tragom Okamenjenog trenutka
Škraforizmi EmptyUto Avg 20 2013, 16:27 od Admin

» Škraforizmi
Škraforizmi EmptyNed Avg 18 2013, 06:34 od Admin

» Grčka muzika
Škraforizmi EmptySub Avg 17 2013, 14:55 od Admin

» Dnevnik jednog prolaznika
Škraforizmi EmptySub Avg 17 2013, 14:42 od Admin

» I KAD NISAM JESAM
Škraforizmi EmptyPon Avg 12 2013, 22:41 od Lj

» ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
Škraforizmi EmptySub Jul 27 2013, 23:55 od Jasmina

» Ex YU Pop Rock
Škraforizmi EmptySub Jul 27 2013, 13:21 od Admin

» Najlepse balade
Škraforizmi EmptyPon Jul 22 2013, 22:45 od Admin

» Muzika koju volim
Škraforizmi EmptySub Jul 06 2013, 09:42 od Admin

» Narodna muzika
Škraforizmi EmptyUto Jun 25 2013, 15:57 od Vitez

» Srce na dar
Škraforizmi EmptyUto Jun 18 2013, 19:25 od Vitez

» Rapsodija Duše
Škraforizmi EmptyUto Jun 18 2013, 02:26 od Dragan Petković

» Smešni komentari
Škraforizmi EmptyPon Jun 17 2013, 08:33 od Admin

Naj aktivnije teme
RIZNICA OSEĆAJA - by Najda M.
NIKAD NISAM IMALA BLOG!
I KAD NISAM JESAM
Nešto mislim
Vitez u potrazi za ljubavlju
Dnevnik jednog prolaznika
Škraforizmi
Književni konkursi
ISPOVEST ŠEŠIROVOG PERA
Narodna muzika
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user
Affiliates
free forum


 

 Škraforizmi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 16:33

1) Život je odavno pojeftinio jer mu poskupelo održavanje.

2) Često ne vidimo izlaz iz krize jer se krije duboko u nama.

3) Ne brinu me neobrazovani već bezobrazni političari.

4) Danas nešto nisam pametan.I već se osećam bolje

5) Politika ne može da promeni čoveka ona ga samo overava.


Poslednji put izmenio Admin dana Uto Jun 04 2013, 13:43, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 16:38

6) Lako je ukinuti tv pretplatu.Kako ukinuti preplaćene?

7) Mi smo mnogo pre drugih u EU jeli zlatnim kašikama.Sad nemamo šta da jedemo ni sa drvenim.

Cool Vlast ne bi trebala toliko da blati opoziciju,jer prljavih ruku ima sa obe strane.

9) Da nije televizije mnogi bi mislili da loše živimo.

10) Ja nemam ništa protiv današnje vlasti.Ali trpim kao da imam.


Poslednji put izmenio Admin dana Uto Jun 04 2013, 13:41, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 21:02

11) Turci su izdržali pet vekova.Jeste EU mladja carevina ali je ropsko iskustvo na našoj strani.

12) Vuk dlaku menja ali Danicu nikako.

13) Političarima su često usta puna naroda a narodu prazna creva.

14) Razlika izmedju prostituki i političara je u tome što prostituke imaju svoju konkretnu ponudu i cenovnik.I najvažnije, ne femkaju se.

15) . Ironija je što sirotinju najviše prave impotentni tajkuni.

bounce


Poslednji izmenio Admin dana Uto Jun 04 2013, 13:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 21:03

16) Nema pas za šta da me ujede ali prijatelji uvek imaju.

17) Prijateljstvo je mač sa dve oštrice.Tuplja je ona koja veruje više.

18) Vlast se baš potrudila da vrati kosti vidjenih Srba iz tudjine u zemlju.Kao da tamo nisu bile u zemlji.

19) Izgleda da je lakše vratiti mrtve Srbe iz tudjine nego zaustaviti žive da odu tamo

20) Svakoj državi je ponos da ima što više poznatih ljudi u zemlji.Medjutim oni na zemlji više obećavaju


Question


Poslednji izmenio Admin dana Uto Jun 04 2013, 13:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 21:04

21) Kad god me pitaju kako živim ja upalim tv da se raspitam,jer tv je uvek bolje obaveštena.

22) Inflacija ima želudac fakira.Malo po malo poješće nam i potošačku korpu.Čak i onu gvozdenu.

23) Zar zbog Grčke u EU.Jebala nas empatija.

24) Rat protiv sebe je ponekad teško dobiti.Prvo što je protivnika teško iznenaditi osim u slučaju
izdaje.

25.)Грци од срца подржавају наш улазак у ЕУ.Да трагедија не буде само грчка.

cherry


Poslednji izmenio Admin dana Uto Jun 04 2013, 13:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPon Maj 20 2013, 21:07

25.)Грци од срца подржавају наш улазак у ЕУ.Да трагедија не буде само грчка.

26.)Ко ће угодити власти.Љути се кад је не слушају а паничи кад је прислушкују.

27.)Пази ,снима се!А можда и прислушкују.

28.)Нећу више да гласам за оне који се боре”за добро народа”.Гласаћу за оне који не лажу.

29.)Нису сви лопови у затвору.Неки су и ожењени.

30.)Кризе су понекад светске,али су лопови увек домаћи.

bom
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Vitez
Moderatori
Moderatori
Vitez


Broj poruka : 75
Datum upisa : 28.05.2013
Godina : 52

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySre Maj 29 2013, 15:52

1. Najbolja akcija koja se moze preduzeti, je ne preduzeti nista.

2. Jedan deo ljudi radi a ne misli, a drugi deo misli a ne radi.

3. Izdaja nikad ne uspeva: zasto? Ako uspe, niko se ne usudi nazvati je izdajom.

4. Istorija je tek nesto malo vise od obicnog popisa ludosti, zlocina i nesreca ljudskog roda.

5. U revolucijama postoje dve vrste ljudi; oni koji ih dizu i oni koji se njima koriste.
Nazad na vrh Ići dole
Lj

Lj


Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.05.2013
Godina : 61
Lokacija : Beograd

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPet Maj 31 2013, 10:24

1. Najbolji način da se ide napred je kad nemaš kud nazad

2. Ljudi su uglavnom čudna stvorenja, vrlo često destruktivna. Traže nešto što nemaju, a kada imaju sreće to da dobiju, onda ne umeju to isto da sačuvaju, ali uvek za uništenje imaju samoopravdanje.

3. Kada se za nešto ima želje i volje, vreme samo dodje da se u njima pronadje.

4. I za kraj, malo muško-ženskih odnosa
„Želim mirnu vezu“ reče on
„I ja“ reče ona sva sretna zamišljajući mir, bliskost, nežnost
„Ok, ostavi me na miru onda“ reče on lol!


Nazad na vrh Ići dole
Vitez
Moderatori
Moderatori
Vitez


Broj poruka : 75
Datum upisa : 28.05.2013
Godina : 52

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPet Maj 31 2013, 16:41

- Citanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni.

- Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozete popraviti, a to ste vi sami.

- Nije majmun kriv sto je od njega postao covek.

- Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, vise i sami ne razumete sta ste ga pitali.

- Osobina je genija, kao sto je poznato, da opskrbljuje glupane mislima dvadesetak godina kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySre Jun 05 2013, 13:41

31.)Хомосексуалци су ипак у предности док су лезбејке принуђене да импровизују.

32.)Нема погрешних путева.Има само неодољивих странпутица.

33.)Нећу да гласам за кандидате без досијеа и педигреа.За ЕУ нам је потребна квалификована елита.

34.)Ако имате свој став Ви сте богат човек.Све остало зависи од ваше креативности.Или ћете га добро уновчити или скупо платити.

35.)Кад говориш право и богу је драго.Само се власт љути.
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySre Jun 05 2013, 13:43

36.)Ја немам ништа против садашње власти.Али трпим као да имам.

37)Признајем само суд своје партије.Као и сви у правосуђу ове земље.

38)Више је неситих у Народној скупштини него гладних у Народним кухињама.

39)Zbog povećanih potreba vlast otvara lanac NARODNIH KUHINJA.Tako , buduće glasače ,lakše drži na jednom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySre Jun 05 2013, 13:57

40)Док је “прволигаш” у притвору,локални Мишковићи и даље коло воде.

41)Народ је против нових избора.Не због трошкова,већ због бајате понуде.

42)Код нас нема социјалних случајева.Транзиција и приватизација су веома дуго и пажљиво плнаирани.

43)Миш(ковић) је сигурнији у затвору,јер се никада незна кад може Шар(k)ић да сврати.

44)У суштини,борба против организованог криминала је:преузимање власти на свим нивоима.

45)Правда је спора ал’ достижна,само је Шарић још увек бржи
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySre Jun 05 2013, 14:00

Пао је први снег,а и Мишковић нешто посрће.

Да би била стабилнија,свака власт мора да има што дубљи темељ,у подземљу.

Кад брод почне да тоне,обично прво беже пацови.Данас је то покушао Мишковић(млађи).

Срби су као ретко која нација сасвим припремљени за смак света.
Ми већ одавно преживљавамо хашки пакао.

Манимо се се тога:-Косово је Србија.-Не тражимо ђавола.

Како јављају неименовани извори блиски Влади,стање у владајућој коалицији је стабилно.Чему онда конспирација?

Упркос опречним изјавама и ова година ће бити година избора.Макар за представника за Песму Евровизије.



Чекало се песто година да Турци оду са наших простора.Сад наше жене не могу да издрже ни 24 часа,да се ти исти врате, у новим епизодама.

Ускоро ће поскупети струја.
И светлија будућност има своју цену.

Postoje dve platforme za KiM.Realna i ona koju je usvojila Vlada Srbije.

Одвикавајмо се полако од лошег начина живота.Пређимо на варијанту “ништа нас више не сме изненадити”.

Није загађена само човекова околина,већ и његова суштина.

Треба бити пажљив са демонтирањем споменика албанским терористима у прешевској долини.Јер то је још једна касетна бомба Нато алијансе.

Не чуди ме што нам држава изумире.Политичке елите су нам из доба диносауруса.

Понекад не знам шта је боље:Да ли бити жртва сопствене глупости или туђе памети.

Судбина понекад само зашије оно што сами скројимо.После се жалимо кад хоће памет да нам прсне.

Samo mi reci šta bih sve mogao da uradim za tebe
i odmah ću znati koliko ti značim…

Niko ne zna kakav je osećaj umreti..jer nema živih svedoka,
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyPet Jun 14 2013, 15:00

1.)Organizovani kriminal je u rasulu.Vlast je preuzela stvar u svoje ruke.


2.)I ja sam za Teretane na otvorenom.Nezaposleni negde moraju da potroše višak kalorija stečenih u Narodnim kuhinjama.


3.)Čim sretnete ženu koja nema mana,to ne znači da niste u pravu.Možda vam je takva dioptrija srca.

Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptySub Jun 29 2013, 16:50

Tv je naš jedini prozor u svet,koji često lupa kad je otvoren.

Kad već ne plaćamo pretplatu za državnu tv,mislim da je od nas pošteno i da je ne gledamo.

Pozivam sve razumne gradjane Srbije da ne pale više državnu TV.Ne zbog bojkota,već zbog opasnosti da budu proglašeni za teroriste.

Mislim da naziv za NARODNE KUHINJE NIJE adekvatan,s obzirom da tamo narod jede ono što mu vlast skuva
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Admin

Admin


Broj poruka : 232
Datum upisa : 11.05.2013
Godina : 66
Lokacija : Kučevo,Srbija

Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi EmptyNed Avg 18 2013, 06:34

Priča se da vlada pregovara o kupovini nevidljivog,ruskog aviona.Vrlo intelegento.Da se ne vidi kad počne bežanija.

Predugo traje rekonstrukcija vlade.Ko bi rekao da je bila toliko urušena?

Nije problem što će u vladi raditi stranci.Ni ove za koje sam glasao više ne prepoznajem.

Predugo traje rekonstrukcija.Ko bi rekao da je vlada bila toliko urušena?

Svašta mi pada na pamet,al teško pogadja.

Je l' ovo rekonstrukcija ili restauracije vlade?I Viminacijum  su za kraće vreme adaptirali.

Sad kad smo avio kompaniju uortačili sa Arapima i Muslimanima lakše će da letimo -u vazduh.Imaju ljudi vezu.

Sad, umesto stranih ulaganja, dovodimo strane stručnjake da nas obuče ,kako bez anestezije da se oslobodimo viška domaćeg kapitala.
Nazad na vrh Ići dole
https://kult-111.serbianforum.info
Sponsored content





Škraforizmi Empty
PočaljiNaslov: Re: Škraforizmi   Škraforizmi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Škraforizmi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kult-uraaa!!! :: Forum-razbibrige-
Skoči na: